Rio Laser Hair Remover
Depilator laserowy najwyższej klasy

Dodaj opinie

Jeżeli chcesz aby Twoja opinia na temat produktu Orgasm Control znalazła się na naszej stronie internetowej, napisz do nas bezpośrednio lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W treśći proszę zawrzeć swój kometarz oraz ocenę produktu w skali od 1 do 5.

Wasze opinie


Depilacja laserowa do tej pory kojarzyła mi się z kosztownymi wizytami w salonie kosmetycznym. Okazało się jednak, że można ją wykonywać w domu, a depilator Rio Laser Hair Remover to świetne urządzenie. Wystarczyło, że parę razy spędziłam trochę czasu i więcej nie muszę martwić się bólem związanym z depilacją woskiem.

Kaśka_24Nienawidziłam się depilować, bo sprawiało mi to dużo bólu, szczególnie depilacja miejsc intymnych. Tym bardziej, że tradycyjne golenie musiałam powtarzać praktycznie codziennie, bo włosy odrastały bez przerwy. Teraz wiem, że można na stałe zapewnić sobie gładkie ciało.

KamillaHLaserowe usuwanie owłosienia to super sprawa!!! Mój facet jest zachwycony!!! Czuję się znacznie lepiej, kiedy nie muszę codziennie martwić się o odrastające włosy! Polecam ten depilator każdej kobiecie!!!

MalinaaaNigdy więcej nie muszę przejmować się depilacją, za co jestem wdzięczna mojej koleżance, która podarowała mi ten depilator. Świetna sprawa, naprawdę, nie spodziewałam się, że depilacja laserowa jest rzeczywiście tak bezbolesna.

Agata_Rose