Rio Laser Hair Remover
Depilator laserowy najwyższej klasy

Opinie klientów


Depilacja laserowa do tej pory kojarzyła mi się z kosztownymi(...)
Kaśka_24

Nienawidziłam się depilować, bo sprawiało mi to dużo bólu(...)
KamillaH

Laserowe usuwanie owłosienia to super sprawa!!!(...)
Malinaaa

Skuteczna i trwała depilacja laserowaRio Laser Hair Remover – depilacja laserowa

Laserowe usuwanie owłosienia różni się od pozostałych sposobów depilacji między innymi faktem, że jest ono całkowicie bezbolesne i zdecydowanie bardziej komfortowe. Jak to możliwe? Laser w odpowiednim zakresie przenika przez strukturę skóry, oddziałując wyłącznie na takie przeszkody, które zawierają w sobie melaninę. Do takowych należy choćby mieszek włosa, dzięki czemu depilacja laserowa możliwa jest bez wpływu lasera na otaczające go miejsca.

Pigment, którym jest właśnie melanina, pochłania energię świetlną, co sprawia, że zawierający go mieszek włosowy intensywnie się nagrzewa. Wysoka temperatura ma destrukcyjny wpływ na brodawkę włosa, po jakimś czasie gwarantując trwałe i permanentne efekty. Rzecz jasna, skuteczność zabiegów z wykorzystaniem depilatora Rio Laser Hair Remover w dużej mierze zależy od kilku czynników. Warto mieć świadomość, że nie każdy rodzaj skóry reaguje tak samo na laserowe usuwanie owłosienia.

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że depilacja laserowa nie sprawdza się w przypadku osób o czarnym kolorze skóry czy ciemnej karnacji. Laserowe usuwanie owłosienia jest także niemożliwe, kiedy próby dotyczą włosów białych oraz siwych. Wtedy warto rozważyć elektrolizę, będącą zazwyczaj dość skuteczną alternatywą dla korzystania z Rio Laser Hair Remover.

Dla przykładu, skóra bardzo jasna, jasna lub subtelnie oliwkowa może być poddawana przy maksymalnym poziomie mocy depilatora. Posiadanie nieco ciemniejszej karnacji powinno wiązać się ze stosowanie co najwyżej poziomu trzeciego. Osoby o ciemnobrązowej lub czarnej skórze niestety muszą zdecydować się na alternatywny rodzaj depilacji, jak na przykład depilacja woskiem.

Często zdarza się, że depilacja miejsc intymnych oraz pozostałych części ciała wymaga od użytkownika Rio Laser Hair Remover kilkukrotnego powtórzenia zabiegu. Uwarunkowane jest to przede wszystkim faktem, że włosy u każdej osoby rosną nieco inaczej, a do czynników decydujących należy wiek, waga, metabolizm, gospodarka hormonalna, karnacja (czyli pochodzenie etniczne), dieta, leki i tym podobne. Wszystkie włosy łączy zaś jedno – przechodzą one przez trzy różne fazy wzrostu.

Najbardziej efektywnym rozwiązaniem jest depilacja laserowa w fazie aktywnego wzrostu włosa. Wybór którejś z pozostałych dwóch faz, czyli degradacji albo spoczynku, może zmniejszyć szansę na skuteczność laserowego usuwania włosów. Aby zniszczyć wszystkie niepożądane mieszki włosowe, należy kilka razy skorzystać z depilatora Rio Laser Hair Remover. Po jakimś czasie można cieszyć się z trwałych efektów i gładkiej skóry przez cały czas, niezależnie od okoliczności.